Slide pečovatelka a auto Mám ráda svoji práci, ale bez auta to nejede a nejde Práce pečovatelky je nejen zajímavá, ale také velmi náročná. V terénní službě pracuji již 9 let, zajišťuji péči u seniorů v domácnosti po celém okrese Třebíč. Pomáhám seniorům s každodenními činnostmi jako je příprava jídla, pomoc s hygienou, nákupy, s úklidem domácnosti. Péče není často jednoduchá.

Za svou praxi jsem se už několikrát setkala s tím, že služba, která se ze začátku jevila jako dlouhodobá, trvala jen pár dní, nebo naopak. Ve stáří jsou nejen nemoci, ale také bolest, únava, samota. Snažíme se vždy o pochopení a porozumění, vcítění se do pocitů a potřeb našich klientů. Lidem se snažíme poskytnout nejen profesionální péči, ale také laskavost, empatii a jistotu, že nemusí být na všechno sami.
Celý příběh pečovatelky
Slide Staňte se součástí našeho týmu. POMŮŽETE VÁŽNĚ NEMOCNÝM DĚTEM Domácí hospic sv. Zdislavy pomáhá nevyléčitelně nemocným dětem zůstat do posledních chvil doma se svými rodiči.Pomozte nám zajistit jim zdravotnické pomůcky a psychologickou podporu.